Twój koszyk jest pusty ...
Kategorie
Kontakt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Producenci
Systemy płatności
  • PayU
  • Dotpay
  • bezpieczne zakupy
  • komfortowe zakupy
  • szybkie zakupy
  • gwarancja zadowolenia
  • gwarancja trusted shops
01234
0
Karty podróżnicze

Karty podróżnicze

Dostępność:produkt dostępny

Koszt wysyłki:od 10.99 zł

Numer katalogowy:9788373770218

Kod EAN:9788373770218

Stan produktu:Nowy

Autor:Helena Żuk

Cena: 48.50 zł

Historia ceny

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Karty podróżnicze!
Cóż to takiego? - zapytacie. A one wam odpowiedzą: Jesteśmy Waszymi wiernymi towarzyszkami w zmaganiu się z trudnościami dnia codziennego. Wskażemy drogi wyjścia z najtrudniejszych opresji, ze wszystkich zakrętów, bezdroży i niemocy. Osuszymy łzy, przywrócimy spokój i uśmiech. Pomożemy w odkrywaniu nowych prawd i wartości. Odpowiemy na każde pytanie.
Powiemy, jak należy podejmować odważne i skuteczne decyzje.
Powiemy także, jak radzić sobie i innym w codziennej wędrówce przez życie. Jak walczyć z przeciwnościami losu, przyjmować jego wyroki oraz korzystać z jego łaski i dobroci.
To karty, które uczą miłości, piękna, uczciwości i mądrości tradycji, ale przede wszystkim uczą prawdy o życiu. Powiedzą, jak należy korzystać z łaski dobrotliwej i mądrej OPATRZNOŚCI KOSMICZNEJ I BOSKIEJ, dla dobra ludzi zagubionych na wertepach trudnej, ale jakże ciekawej i pięknej podróży przez życie.
Wierzę, że nigdy Was, Kochani Czytelnicy, nie zawiodą. Korzystajcie z ich mądrości i wiedzy, a będą Was wiernie wspierać i pomagać.
Życzę szczęśliwej drogi w urokliwej podróży do celu.

Spis treści:
Wstęp...... 9
LOS - CZAS - PRZESTRZEŃ..... 19
Symbolika barw..... 24
1. Start..... 31
2. Spotkania..... 38
3. Podróż..... 44
4. Zamęt..... 51
5. Emigracje..... 57
6. Izolacja..... 64
7.Nadzieja..... 70
8. Siedlisko..... 76
9. Autorytet..... 81
10. Partnerstwo..... 87
11. Wierność..... 93
12. Los..... 99
13. Zagrożenie..... 105
14. Fatum..... 111
15. Przemoc..... 118
16. Pokusa..... 124
17. Kierunek..... 130
18. Choroba..... 136
19. Fart..... 141
20. Opieka..... 147
21. Witalność..... 153
22. Agresja..... 159
23. Rozwój..... 164
24. Komfort..... 170
25. Praca..... 176
26. Stabilizacja..... 181
27. Szansa..... 187
28. Miłość..... 193
29. Bogactwo..... 199
30. Sukces..... 204
31. Fortuna..... 210
32. Powrót..... 217
33. On..... 224
34. Ona..... 226
35. Pokuta..... 228
36. Odpust..... 231
Interpretacja - przykłady - rozkłady..... 232
Wróżebne rozkłady..... 234
Ostatnie uwagi..... 255
Bibliografia..... 257

Fragment:
Siedlisko

SŁOWA KLUCZE
Mężczyzna w starszym wieku, duży autorytet, mądry, dobry, wykształcony, ojciec. Karta rodziny, radości, spełnienia. Główny punkt na mapie serca. Ognisko i źródło miłości, stabilności, płodności i szczęścia. Nowe uczucie. Karta, która niesie dobrą energię i pomaga w trudnych sytuacjach. Azyl, do którego można wrócić z dalekiej podróży.

W NUMEROLOGII
Litera - H. Liczba - 8. Planeta - Mars. Znak zodiaku - Baran.
Ósemka to pracowitość, wytrwałość i sukcesy. Praca dla dobra innych. Umiłowanie wolności, ale w połączeniu z dyscypliną, która ułatwia osiągnięcie sukcesu. Dużo uwagi ósemka poświęca sprawom materialnym. Doskonały organizator z dużą siłą przebicia. Zawsze troszczy się o innych.

WIZERUNEK KARTY
Podstawowym elementem SIEDLISKA jest odpowiedni teren. Miejsce, czyli parcela. I tę rolę na karcie spełnia płaszczyzna leżąca między marginesami, które z kolei symbolizują ogrodzenie terenu, pas demarkacyjny, nad którym czuwają dobre duszki siedliska i ich mieszkańców.
Tu Wędrowiec przerwał swą wędrówkę, znalazł swoje miejsce na ziemi i postanowił zapuścić korzenie, założyć rodzinę, rozpalić ognisko domowe, symbolem którego jest wydłużony prostokąt leżący w samym środku karty, czyli jej sercu. Żeby jednak siedlisko nazwać mianem rodziny muszą pojawić się jej członkowie, czyli dzieci i rodzice. Na karcie są symbolizowani przez dwie, różnej wielkości, czworoboczne ramy okalające ognisko.
Pierwszy czworobok - rama, to dzieci, one bowiem potrzebują najwięcej miłości i ciepła.
Drugi, większy zamyka przestrzeń wokół ogniska i dzieci - to rodzice czuwający nad bezpieczeństwem swojego potomstwa. Strzegą swoją rodzinę i dom przed ingerencją nieproszonych gości.

KOLORYSTYKA KARTY
Czerwień, żółcień i zieleń to symbole miłości, radości i nadziei. Trzy barwy i trzy słowa, a znaczą to samo i tak samo są ważne dla rodziny, ich szczęścia, trwałości i bezpieczeństwa.
Czerwień ogniska domowego i pasów ochronnych okalających siedlisko (marginesy) stoją na straży rodziny, jak żołnierze na warcie. Czerwień to przecież miłość, opieka, wieczność, ogień, energia, uczucia i moc. Potężna siła, energia, która strzeże ciepła, radości, dobrobytu i wiecznego ognia przed światem zewnętrznym i złym losem.
Żółcień to radość, ochrona kosmosu, błogosławieństwo boskie i stabilizacja materialna. A zieleń to nadzieja na wieczne życie, płodność, bogactwo materialne (płody ziemi) i duchowe (intuicja). Zarówno rysunek, jak i kolory mówią o wielkim szczęściu mieszkańców siedliska, o dobrej kochającej się i ustabilizowanej rodzinie. O domu, gdzie panuje miłość, radość, szczęście i równowaga.
Znaczenie karty w sferze

SPRAW OGÓLNYCH
Karta symbolizuje szczęśliwy dom rodzinny i kochającą się rodzinę. Miejsce, do którego wracamy po dalekiej podróży, ciężkiej pracy i innych nieobecnościach. To azyl, dobre miejsce, do którego tęsknimy, wracamy pamięcią, o którym marzymy i z którym zawsze się identyfikujemy. To miejsce, o którym pamiętamy przez całe życie, aż do ostatniego oddechu, tchnienia. Dom rodzinny to również mała stabilizacja, siedlisko, o którym marzymy od dzieciństwa do zawsze. Szukamy swojego miejsca na ziemi, często przez całe życie. Wędrując od miasta do miasta, od kraju do kraju, a wystarczy mieć tylko gorące serce, wodę i ogień. Serce - by rozpalić ognisko, wodę i ogień, by ugotować strawę i wspólnie ją spożyć. Tyle znaczy ta karta, w powyższych słowach przecież kryje się nadzieja na macierzyństwo. Zbudowanie azylu dla bliskich, scalenie dobra, miłości i szczęścia, a tym samym siły zdolnej przeciwstawić się złu, wszelkim przeciwnościom losowym i odważnie budować podwaliny długotrwałego szczęścia.
Ta karta to zapowiedź dobrych wiadomości, narodzin czegoś lub kogoś, dobrych pasji. To symbol piękna, powodzenia, sukcesu, dobrobytu, spraw matrymonialnych, dobrego partnerstwa, miłości, trwałych związków, uzdolnień artystycznych.
KARTA ODWRÓCONA: zachwianie się stabilizacji rodzinnej. Upadek rodziny, wali się dom. Sprawy matrymonialne należy przełożyć na inny termin. Trudności finansowe niszczą stabilizację rodziny. Umiera miłość, brak porozumienia między członkami rodziny. W rodzinie zapanował smutek, wypaliło się ognisko i nie ma kto go rozpalić. Kłótnie lub drobne nieporozumienia niszczą resztki szczęścia i nadzieję na udane partnerstwo. Jeśli w pobliżu pojawią się karty podróży będzie to zapowiedź przeprowadzki lub emigracji. Zmiany losowe na niekorzyść domu. Jeśli w pobliżu będą odwrócone karty finansowe mogą oznaczać straty z powodu domu. Po siedlisku grasuje zła energia, zabija ciepło, roznieca niepokoje, wprowadza zamieszanie w rodzinie. Marzenia o budowie domu odłożyć do bajek, na razie trzeba ratować dobra rodzinne przed zagładą, lecz jeśli w pobliżu pojawi się karta POKUTA nic już nie uratuje domu rodzinnego.

PODRÓŻY - CZASU - PRZESTRZENI
Czas - letnie miesiące, okres urlopowy.
Przestrzeń - obszar kraju, miejscowości rekreacyjne, jeśli w pobliżu pojawią się karty podróży, może oznaczać wyjazd za granicę. Wyjazd do sanatorium lub szpitala, jeśli w pobliżu pojawią się karty: WITALNOŚĆ lub CHOROBA.
KARTA ODWRÓCONA: trudności obiektywne związane z własnym środkiem lokomocji. Wyjazd raczej nieudany, nie dopisze pogoda lub wypoczynek zakłóci nieciekawe towarzystwo.

CECHY CHARAKTERU I OSOBOWOŚCI
Mężczyzna, ciemny blondyn, w starszym wieku. Człowiek wrażliwy, mądry, opiekuńczy. Dba o dom i rodzinę, i z nimi lubi przebywać. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro bliskich. Duży autorytet, budzi uznanie u przełożonych za swoją działalność. Może zajmować wysokie stanowiska.
KARTA ODWRÓCONA: egoista, myśli tylko o sobie. Dom rodzinny traktuje jako miejsce, w którym można się chronić przed natłokiem wydarzeń i problemów. Lubi samotność i przebywanie w domu, nie lubi z niego wychodzić. Nie interesują go problemy innych, w tym również rodziny.

UCZUĆ
Kochający, wierny, uczciwy w stosunku do osób płci przeciwnej, spotkał na swojej drodze wymarzoną partnerkę, z którą pozostanie na długie lata. Łączy ich przyjaźń, wspólne zainteresowania, poglądy na życie. To tematy na długie wieczory i radosne dni. Wszystko w życiu uczuciowym będzie się układało bardzo dobrze. Nic nie stoi na drodze do spokojnej starości.
KARTA ODWRÓCONA: zapowiedź smutnej i samotnej starości. Trochę wyizolowana egzystencja nie będzie jednak przyczyną do frustracji, raczej będzie to stan pogodzenia się z rzeczywistością i akceptacją stanu rzeczy.

ZDROWIA
Należy szczególnie zwracać uwagę na serce i krążenie. Oszczędny tryb życia i dobra dieta, dużo ruchu, spacerów i optymizmu to wystarczy na najbliższe lata. Nic na razie nie zagraża zdrowiu. Drobne kołatanie to rezultat przemęczenia, wystarczy zmienić tryb życia.
KARTA ODWRÓCONA: kłania się kardiolog. Czas złożyć wizytę lekarzowi, przeprowadzić badania i przestrzegać zaleceń fachowca.

PRACY I SPRAW ZAWODOWYCH
Działalność na bazie rodziny może zapewnić spory dochód i ustrzec przed nadmiernymi wydatkami na inwestycje. Predyspozycje zawodowe bardzo szerokie; przedsiębiorca, służba zdrowia, opieka społeczna. W pracy nic złego się nie wydarzy. Przyjemna wiadomość, nowa propozycja pracy. Jeśli w pobliżu ustawi się karta PODRÓŻE lub EMIGRACJA, propozycja może dotyczyć pracy za granicą.
KARTA ODWRÓCONA: z powodu małego zaangażowania się w życie zakładu pracy niestety awansu nie będzie. Trzeba więcej czasu poświecić organizacji pracy we własnej firmie, bo zmaleją dochody. Zła wiadomość, nie będzie nowej propozycji.

SPRAW FINANSOWYCH
Dobra wiadomość z banku o przyznaniu kredytu. Zwiększony dochód umożliwi przedterminowe spłacenie starych długów. W domu i rodzinie stabilizacja materialna, zwiększy się również dochód. Możliwa nagroda albo premia. Dobry kontrakt finansowy zabezpieczy byt rodzinie na wiele lat.
KARTA ODWRÓCONA: pojawią się kłopoty ze spłatą kredytu zaciągniętego dużo wcześniej. Nowy kredyt zostanie przyznany dopiero po spłacie zaległości. Trzeba zabezpieczyć się przed stratami i złymi kontraktami. Spadek dochodu.

SPRAW URZĘDOWYCH
Wszystko będzie układało się dobrze. Niewielkie opóźnienia w załatwianiu spraw zostaną nadrobione. Ogólnie można powiedzieć, że wszystko, co dotyczy spraw urzędowych znajduje się pod kontrolą.
KARTA ODWRÓCONA: trzeba przejrzeć teczkę ze sprawami do załatwienia.
Uwaga! Jest możliwość przegapienia terminów. Przestrzeganie zobowiązań wobec urzędów wyjdzie dla firmy i dla twojego samopoczucia na dobre. Na razie jest dobry czas, aby nadrobić zaległości.

ISBN:83-7377-021-6

liczba stron:264

format:16,5 x 24 cm

oprawa:miękka

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu