Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Książki, Muzyka, Film » Numerologia » Numerologia - Portret Numerologiczny
Kategorie
Kontakt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Producenci
Systemy płatności
  • PayU
  • Dotpay
  • komfortowe zakupy
  • szybkie zakupy
  • gwarancja zadowolenia
  • gwarancja trusted shops
0123
0
Numerologia - Portret Numerologiczny

Numerologia - Portret Numerologiczny

15 osób kupiło 15 produktów

Dostępność:niedostępny online - sprawdź w sklepie stacjonarnym

Koszt wysyłki:od 10.99 zł

Numer katalogowy:9788373771116

Kod EAN:9788373771116

Stan produktu:Nowy

Autor:Henryk Rekus

Cena: 49.90 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do Ulubionych

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)


Od tysiącleci ludzie próbowali rozwikłać ukryte znaczenie tkwiące w liczbach i odnosić je do własnego życia. Przez wieki numerologia została wzbogacona o kolejne spostrzeżenia, by w końcu zasłużyć na zaszczytne miano ponadczasowej wiedzy ezoterycznej.

Z dumą prezentujemy pierwszy na polskim rynku podręcznik numerologii, który zawiera solidną i konkretną wiedzę z tego tematu. Henryk Rekus, wybitny znawca zagadnienia, wprowadzi Cię w arkana systemów numerologicznych oraz technik interpretacyjnych, zapozna Cię z charakterystyką liczb i imion oraz fenomenami dotyczącymi liczb. Przekonasz się, że portret numerologiczny jest niezastąpiony w dostarczaniu informacji o przyszłości i przeszłości, cechach osobowości, a także o codziennym życiu człowieka. Naucz się, jak odnajdywać sens egzystencji zaklęty w liczbach i z pomocą numerologii rozwiązywać problemy.
Wiedza zawarta w tym podręczniku wymaga dużego zaangażowania w proces poznania nie tylko samego siebie, ale też otaczającej nas rzeczywistości, jednakże rezultaty wykorzystania informacji w niej zawartej przejdą najśmielsze oczekiwania. Czy masz w sobie tyle siły i odwagi, by zgłębiać tę tajemną wiedzę ezoteryczną, jaką jest numerologia?

Spis treści:

Wprowadzenie 10
Liczby 35
Portret numerologiczny 37
Alfabet numerologiczny 42
Sporządzanie portretu numerologicznego 59
Wibracja urodzenia - droga życia 59
Dzień urodzenia - liczba podświadomości 60
Miesiąc urodzenia - liczba świadomości 61
Rok urodzenia - liczba nadświadomości 61
Wibracja Imienna 61
Kąt Ekscentryczności 62
Głoski Bazowe 62
Litery Dominantowe 62
Liczby Mistrzowskie 62
Karma 63
Średnia Karmiczna 64
Liczby Ukryte 64
Liczba Podpisu 64
Liczba Narodzin 65
Elementy dodatkowe 65
Prognoza numerologiczna 66
Liczba Roku Uniwersalnego 66
Liczba Cyklu Rocznicowego 66
Liczba Roku (tło roku) 67
Liczba Roku Osobistego 67
Liczba Miesiąca Osobistego 67
Istota 67
Liczba Miesiąca (tło miesiąca) 67
Litery Aktywne 68
Wierzchołki Życia (spełnienia) 68
Lata Znaczące 68
Portret Porównawczy 68
Portret Kontaktowy 69
Portret Relacyjny 69
Temperament, uzdolnienia 69
liczby i ich znaczenie
Liczby główne 73
Właściwości liczb 76
Liczby i planety 77
Liczby dni bieżących 77
Zgodność liczb 78
Liczby górowania 79
Liczby szczególne 80
Liczby Magiczne 80
Podliczby 80
Znaczenie podliczb 82
Znaczenie i moc liczb 96
Zero (0) 98
Liczba 1 99
Liczba 2 107
Liczba 3 116
Liczba 4 126
Liczba 5 137
Liczba 6 148
Liczba 7 158
Liczba 8 167
Liczba 9 178
Liczby Mistrzowskie 189
Liczba 11 190
Liczba 22 192
Liczba 33 195
Liczba 44 196
Liczba 55 197
Liczba 66 197
Liczba 77 198
Liczby Duchowe, Liczby Przeznaczenia, Liczby Imienne 199
Wykaz skrótów 227
Słownik terminów 229
Załącznik
Wibracje imion 237
Znani ludzie według liczb imiennych i liczb drogi życia 242
Przykłady przeliczania liter na liczby w trzech systemach przeliczeniowych 243
Tabela 1. Związki i właściwości liczb 252
Tabela 2. Interakcje pomiędzy liczbami 255
Tabela 3. Relacje pomiędzy liczbami (ocena 2-5) i pomiędzy Chi-energiami (+/-) . 256
Wykres 1. Zależności liczb enneagramu, Chi-energii (gua), znaków Zodiaku, znaków chińskiego zwierzyńca niebieskiego, kosmosów, miesięcy i godzin 256
Wykres 2. Cykl przeznaczenia 257
Wykres 3. Liczby karmy w kwadracie numerologicznym 258
Wykres 4. Liczby karmy w kwadracie Chi-sue 259
Druki numerologiczne 260

Fragment:
Widzenie świata. Tłumisz osobistą potrzebę zbliżenia z ludźmi, by utrzymać harmonijną relację między sobą a światem. Postępujesz tak, jakby życie było grą, w której masz zamiar zwyciężyć. Jesteś mistrzem kamuflażu i nieodgadnionym właścicielem „kamiennej twarzy”. Działasz w „przebraniu”, trudno poznać twoje prawdziwe uczucia (ukrywasz je). Umiesz wywołać takie wrażenie, jakie chcesz, lecz wiąże się to z tłumieniem własnych uczuć. Wypaczona motywacja pcha cię do sukcesów. Podstawową sprawą dla ciebie jest produktywność, a uzależnieniem: fałsz.

Działanie w świecie. Czujnie obserwujesz, jak odbiera cię otoczenie. Pragniesz wywierać pozytywne wrażenie. Porażka (utrata uznania i szacunku) cię przeraża.
Ubierasz się w sposób zwracający uwagę. Miewasz dobry smak i potrafisz być towarzyski, wymowny i ekstrawertyczny. Pragniesz wszystkich przekonać, że umiesz błyskotliwie i z klasą wybrnąć z każdej sytuacji. Jesteś arystokratyczny. Nie gardzisz człowiekiem, który postępuje nierozsądnie czy głupio, lecz traci on dla ciebie znaczenie. Nie jesteś na tyle cierpliwy, by tolerować takie zachowanie, czyjeś słabości i uprzedzenia.
Świat jest według ciebie miejscem osiągania celów i wykonywania zadań. Motywują cię do nich pochwały i uznanie. Jesteś nienasycony w osiąganiu celów (ciągle szukasz nowych wyzwań). Będąc skutecznym w działaniu, wykazujesz mało wyrozumiałości dla niekompetencji innych. Umiesz dowodzić zespołem i skupić ludzi wokół jakiegoś zadania. Pracowników traktujesz instrumentalnie. Możesz przeoczyć czyjeś zdolności. Natychmiast starasz się to jednak naprawić.
Odznaczasz się śmiałym myśleniem, pomysłowością i komunikatywnością. Intuicyjnie wiesz, jak działać, żeby twoje idee odniosły sukces. Odważnie podejmujesz ryzyko osobiste i finansowe. Interesuje cię wszystko. Możesz tracić przez to z oczu cel główny i rozpraszać energię, niczego nie doprowadzając do końca.
Odznaczasz się wiarą w powodzenie. Lubisz pracę samodzielną i szybkie decyzje; chcesz mieć wszystko na wczoraj. Nie pozwalasz się „wykolegować”; chcesz, by o tobie pamiętano. Jesteś gadatliwym optymistą, o przekonywającej naturze. Jesteś mistrzem sarkazmu i podtekstów. Możesz mieć trudności w kontaktach z ludźmi. Powinieneś uczyć się emocjonalnej szczerości w związkach z ludźmi i kontrolować swoje słowa.

Życie rodzinne i wśród przyjaciół. Jesteś człowiekiem wrażliwym, skrytym, głęboko czującym, lecz ukrywającym uczucia z lęku przed odrzuceniem, które mogłoby zaszkodzić twojej karierze. Jesteś trudnym partnerem. Wydaje ci się, że jesteś ciepły, kochający, spokojny, asertywny, gdy tymczasem otoczenie uważa cię za agresywnego, hałaśliwego i szorstkiego. Lęk przed brakiem akceptacji, odczuwany jako klęska, każe ci oszukiwać partnera i zakładać maski odpowiednie do sytuacji. Zraniony, odrzucony lub rozzłoszczony zamykasz się w sobie i rzucasz w wir pracy, która jest dla ciebie środkiem przeciwbólowym. Wyróżniasz układy oparte na wspólnocie celów, nie uczuć. Wyczulony jesteś na wrażenie, jakie wywierasz na ludziach. Lekceważysz siebie, stając się więźniem pozorów swojej pozycji i roli społecznej. Masz niewielu przyjaciół; otacza cię grono znajomych i partnerów w interesach. Możesz czuć się przegrany jako człowiek.
Będąc mistrzem planów, planujesz także w domu. Określasz wszystkim zadania, podajesz recepty i dyktujesz, co mają mówić, a czego nie. Czujesz się zażenowany arogancją, złymi manierami, głupotą i lenistwem. Jesteś w tym surowy.

Gdy dojrzejesz, ujawnisz następujące dobre cechy: kwalifikacje przywódcze, twórczy idealizm, otwartość, pozytywne podejście do życia, zdolność jednoczenia ludzi i rozbudzania aspiracji, talenty organizatorskie, sprawność działania, jasne, ściśle określone cele, entuzjazm, urok osobisty, wielostronne zainteresowania, umiejętność wyciągania wniosków z lekcji życia, mądrość, siłę wewnętrzną, wolność i niezależność, zdolność dzielenia się z innymi powodzeniem, hojność, filozoficzne usposobienie, poczucie piękna, uczuciowość, sztukmistrzostwo.
Twoje nawykowe problemy to:
- Utożsamianie się z osiągnięciami i produktywnością.
- Sprawność.
- Rywalizacja i unikanie niepowodzeń.
- Wybiórcze koncentrowanie się na pozytywach. Niedostrzeganie negatywów.
- Nastawianie się na zdobycie aprobaty.
- Osobowość publiczna.
- Intuicyjne dostosowywanie autoprezentacji.

Życie uczy cię, że aprobatę można zyskać dzięki skutecznemu działaniu. Starasz się więc promować siebie i pokazywać taki obraz siebie, który zgodny jest z ideałem roli. Utożsamiasz się z własnymi wizerunkami: pięknymi wizerunkami młodości, inteligencji i produktywności. Polegasz na „pseudo-ja”. Działasz pod presją, mocujesz się i sprzedajesz się dla osobistych korzyści. Pracujesz dla sukcesu. „Pseudo-ja” przynosi ci trochę miłości i uznania. Osiągnięcia, honory i zwycięstwa napełniają cię dumą. Pragniesz dzierżyć władzę nad cudzym życiem i mieć autorytet. Umiesz ustalać priorytety i dobrze znosisz rywalizację.
Twoje główne zalety to: zaraźliwy entuzjazm dla planów i przyszłych przedsięwzięć, pracowitość, zachęcanie innych do doskonalenia się, chęć uczenia się, antydepresyjna zdolność wynajdywania ciekawych zajęć, zdolność efektywnego reklamowania siebie i swoich przedsięwzięć, angażowanie się w projekty społeczne pomagające ludziom poprawić byt materialny własnymi siłami lub rozwinąć się duchowo, dążenie do przewodzenia takim działaniom.
Twoją misją życiową jest obdarzanie innych miłością i radością, a także uświadamianie bliźnim, że codzienne kłopoty i problemy są nieodłączną częścią naszej egzystencji, częścią Boskiego planu resocjalizacji, dlatego też trzeba do nich podchodzić z optymizmem i spokojem.

Korespondencje liczby 3
Planeta: Jowisz (Mars, Merkury).
Kamień: turkus, granat, ametyst.
Metal: cynk, cyna.
Znak Zodiaku: Ryby, Strzelec (Bliźnięta).
Dzień: czwartek.
Kolory: niebieski, purpurowy, fioletowy.
Szczęśliwe liczby: 3, 5, 8.

Esencja
Wyższy stan umysłu: nadzieja (głowa).
Cnota: uczciwość (serce).
Osobowość nabyta
Cecha dominująca: próżność (głowa).
Namiętność i główne uzależnienie: fałsz (serce).
Złudzenie: realizuję zamierzenia, inni szanują mnie i podziwiają.
Samousprawiedliwienie: osiągnę wszystko, czego chcę.
Odtrutka: uczciwość.

Cechy drugorzędne
Seks: wzorzec męskości.
Kontakty z innymi ludźmi: prestiż.
Ochrona siebie: nastawienie na bezpieczeństwo.
Punkt zainteresowania: chce być dostrzegana i pozytywnie oceniana, proporcjonalnie do podjętych zadań i poziomu ich wykonania.

Okresy niekorzystne: październik, listopad.
Okresy korzystne: od 19 lutego do 20 marca, od 21 listopada do 20 grudnia; marzec, grudzień.
Dobre dni daty: 3, 12, 21, 30; niezłe: 6, 9, 15, 18, 24, 27.
Dobre lata życia: 3, 12, 21, 30, 33, 36, 48, 57, 66, 75 (i wszystkie inne, podzielne przez 3).
Choroby: słabe nerwy, problemy ze skórą, zamartwianie się i niepokój, wzmożony popęd płciowy lub niemoc, artretyzm, zanieczyszczenie krwi, kłopoty z sercem, cukrzyca, zatrucia, zaczerwienienie skóry, paraliż, żółtaczka.
Związek z innymi liczbami: dobry z 3, średni z 5, 6, 8, 9, 1, 2.
Bóstwo: Pan Visnu.
Obraz Boga: Miłość (Chesed).
I Cing: Ogień.

Symbolika chińska
Element: Drewno.
Kierunek nieba: wschód.
Dom: Wschodni (Dom Pioruna).
Miesiąc: marzec (Miesiąc Zająca).
Czas: od 5.00 do 7.00.
Pierwiastek chemiczny: tlen.
Smak: kwaśny.
Południk akupunktury: wątroba, woreczek żółciowy.
Liczby: 3, 8, 13, 18, 23, 28.
Symbole: starszy syn, młody mężczyzna, znany mężczyzna, aktywny człowiek, wesoła osoba, głośna osoba, obojętna osoba, inżynier komputerowy, elektryk, postęp, dalszy rozwój, szybki wzrost, nowy początek, poparcie, przyczynianie się do czegoś, dobrowolne działanie, wiosna, rozkwit, porywczość, złe nastroje, spór, nerwowość, roztargnienie, grzmot, trzęsienie ziemi, drganie, wibracja, hałas, dźwięk, instrument muzyczny, wydarzenie, niespodzianka, odsłonięcie, odkrycie, wyjawienie czegoś, płacz i lament, ogień, iskra, maszyna, skała, dynamit, bomba, elektryczność, telefon, radio, telewizor, płyta gramofonowa, komputer, ulica, pojazd, sadzonka, warzywo, ruch drogowy, wypadek, lewa ręka, lewa stopa, struny głosowe, choroba wątroby, histeria, choroba psychiczna, dramatyczne symptomy.


ISBN:83-7377-111-5

liczba stron:272

format:B5

oprawa:twarda

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.


Sklep internetowy shopGold
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
W celu ulepszenia zawartości naszej strony internetowej oraz dostosowania jej do Państwa osobistych preferencji, wykorzystujemy pliki cookies przechowywane na Państwa urządzeniach. Kontrolę nad plikami cookies można uzyskać poprzez ustawienia przeglądarki internetowej.
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.
USTAWIENIA
ZAAKCEPTUJ TYLKO NIEZBĘDNE
ZGADZAM SIĘ