Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Książki, Muzyka, Film » Rozwój duchowy » Rozmowy z Wyższą Jaźnią
Kategorie
Kontakt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Producenci
Systemy płatności
  • PayU
  • Dotpay
  • komfortowe zakupy
  • szybkie zakupy
  • gwarancja zadowolenia
  • gwarancja trusted shops
0123
0
Rozmowy z Wyższą Jaźnią

Rozmowy z Wyższą Jaźnią

7 osób kupiło 7 produktów

Dostępność:niedostępny online - sprawdź w sklepie stacjonarnym

Koszt wysyłki:od 10.99 zł

Numer katalogowy:9788388351969

Kod EAN:9788388351969

Stan produktu:Nowy

Autor:Elisabeth Poll

Cena: 24.50 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do Ulubionych

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
 

Wyższa jaźń to umysł ponad wszystkimi umysłami - obecny we wszechświecie w postaci czystej energii, przenikającej wszelkie poziomy bytu. Człowiek rozwija się, doskonali, wchodzi na coraz wyższy poziom, odradza się coraz silniejszy i piękniejszy. Nie jesteśmy w swej wędrówce pozostawieni sami sobie. Towarzyszą nam istoty będące na wyższym poziomie rozwoju duchowego - przewodnicy, nauczyciele duchowi, anioły. Wskazują nam drogę, podnoszą - kiedy upadamy, podpowiadają - kiedy gubimy cel. Manifestują się w postaci wirów białego światła, ognistych kul, energii uzdrawiającej czy energii mądrości. Ta książka to przesłanie z innych, wyższych wymiarów, w których jest wielka wiara w człowieka, w piękno jego myśli i siłę jego serca.

Spis treści:

Wstęp 9
Mantra 13
Wyższa Jaźń 16
Pierwowzory 20
Różne stany świadomości 23
W poszukiwaniu uczuć 26
Pozorne życie 32
Przebacz im w moim imieniu 34
Schody do nieba 38
Energia mądrości 58
Niezaistniałe marzenia 62
Tajemnica Sai Baby 64
Niedokończona miłość 69
Anioł melancholijny 70
I zapomnę kim byłem 72
Narodzę się ponownie 74
Jak oczyścić się z karmy 77
Jeszcze wiem kim byłem 81
Niewolnik miłości 83
Pokochaj siebie 85
Wolna wola 87
Zarezerwowane dla ciebie 94
Człowiek powtórzony 96
Opiekun kosmiczny 101
Anioły doskonałe 105
Istota astralna 114
Duchy na wynos 117
Powrót do przestrzeni 127
Zapis szczęścia 133
Aura kosmiczna 136
Przestrzeń dla istot myślących 144
W stronę Krakowa 147
Scenariusz życia 151
Życie nieskończone 154
Płaszczyzny życia 156
Wymiar istnienia 158
Akwarelowe anioły. Medytacja. Dotyk anioła 166
Zakończenie 169

Fragment:

Zarezerwowane życie

Pomysł nawiązania kontaktu z Wyższą Jaźnią zrodził się w Nowym Jorku w czasie spotkań z osobami, które zadawały wiele trudnych pytań dotyczących naszego istnienia na Ziemi, a także naszego dalszego życia w innych wymiarach (przestrzeniach) i w innej postaci już jako energia. Nasze poznanie tych zagadnień jest ciągle niedostateczne i pytanie, czy żyjemy po naszej fizycznej przemianie dalej i jakie jest to życie, nurtuje każdego z nas. Dostęp do ksiąg, które przekazują te i inne zagadnienia jest ciągle dla ogółu wzbroniony. Niektórzy mogą udoskonalić tę wiedzę, ale tylko pod kontrolą. Osoby te muszą złożyć przysięgę, iż nie będą nam przekazywać tej informacji i tak przez pokolenia pozostaje to tajemnicą. Niewiele tekstów przedostaje się do opinii publicznej, a przeciętny człowiek wie tylko tyle, ile wiedzieć powinien. Jest wiele informacji, które dostają się do ludzi nielegalnie. Autorytety w wielu sprawach milczą, bojąc się opinii publicznej, ciągle zbyt konserwatywnej. Obecna sytuacja zmusza mnie do ujawnienia prawdy, a prawda jest zawsze ukryta przed tymi, którzy nie chcą jej przyjąć. Jeśli poszukujemy odpowiedzi na pytanie, to na naszej drodze znajdzie się zawsze nauczyciel zdolny wyjaśnić nurtujące nas zagadnienie. Weźmy sprawę narodzin i umierania. Nasze fizyczne ciało stworzono do tego, aby doskonalić nasz rozwój duchowy i każdy kto to czyni, staje się lepszy przez swoje postępowanie i nie tylko pomaga innym, ale w pierwszej kolejności sobie. Zaufaj sobie i swojemu wewnętrznemu Ja. Jeśli obudzi się w tobie tęsknota za poznaniem, to staraj się iść za potrzebą twojego serca. W kręgu ludzi prostych o niewyszukanych wymaganiach powstają dobre wibracje, które należy poprzez dalszą naukę wykorzystać. Nasz udział w życiu fizycznym jest krótki i uzależniony od spełnienia zadania jakiego się podjęliśmy. Z chwilą opanowania dobrych cech przechodzimy na wyższy stopień poznania prawdy. Bądź dobry dla braci, dla siebie, dla istot, które są w twoim najbliższym otoczeniu, a twa dobroć zapłaci tobie podwójną cenę. Poprzez twoje życie na Ziemi osiągniesz podstawę do dalszego poznania innych przestrzeni.
Jak znaleźć ten właściwy klucz? Mistrzowie niechętnie rozstają się z tajemnicą i zazwyczaj milczą lub mówią tylko tyle, ile im wolno. Mnie także nie wolno przekroczyć bariery i nie wszystkie wiadomości jakie otrzymuję mogą ukazać się w książce. Obowiązuje mnie tak jak wszystkich, którzy doszli do pewnego wtajemniczenia zakaz. Wyższe energie, które kierują moją ręką w czasie pisania natychmiast uświadamiają mi, jakie skutki może wywołać w umyśle innych ludzi przekazana informacja. Wiele notatek po przeczytaniu natychmiast niszczę i staram się zapomnieć ich treść.
Wyższa Jaźń, która pomagała mi przy pisaniu tej książki,
to wyższy umysł ponad wszystkimi umysłami obecny we wszechświecie, w postaci wiecznej energii. Ta energia zna odpowiedź na każde ludzkie pytanie i steruje naszym rozumem. Wyższa Jaźń przenika umysły wszystkich ludzi na świecie i w kosmosie, niezależnie od występujących podziałów na rasy i przekonania.
Spośród wielu pytań i zagadnień jakie nasuwają się myślącemu człowiekowi, wybrałam te, które są tak silnie związane z człowiekiem: miłość, przyjaźń, szczęście, nienawiść, gniew, poczucie winy i kara. Uczucia często tak przeciwstawne, ale nieodzowne w naszym poznaniu przestrzeni życia, w której przyszło nam żyć obecnie. Wielokrotnie wędrujemy poprzez płaszczyzny życia zarezerwowane dla istot cielesnych. Fakt, że się rodzimy jest bardzo ważny dla nas. Oznacza to, że w obecnym życiu możemy udoskonalić naszą karmę w nieustającej wędrówce reinkarnacyjnej. Karma to nasze dobre i złe uczynki w poprzednich wcieleniach, to one mogą decydować o naszej kolejnej reinkarnacji. Tłumaczy to, że dobrowolnie chcemy jeszcze raz osiągnąć poziom człowieka i jeszcze raz udoskonalić naszą miłość lub przyjaźń. Nasze ponowne przyjście nie jest przypadkowe, często chcemy naprawić popełnione błędy i wynagrodzić innym krzywdę jakiej doznali z naszej przyczyny. Często jest to zwykła konieczność polegająca na dokończeniu zaistniałego eksperymentu lub zaczętego dzieła.
W wielu przypadkach przychodzimy, aby jeszcze raz spotkać się z tą samą osobą, aby osiągnąć inny stan miłości. Ile razy spotykają się w przeogromnej przestrzeni zwanej życiem osoby, które już żyły na tej samej płaszczyźnie, w tym samym związku i teraz zapragnęły miłości tej samej osoby. W naszym świecie nie dzieje się nic, co można by nazwać przypadkiem. Wszystko jest z góry zarezerwowane. W książce przytoczyłam pełne melancholii i tęsknoty za życiem w ciele człowieka teksty, podyktowane przez Louisa Aragona, który zapowiada swoje nowe narodzenie. Z jego ust dowiedziałam się, że w życiu niemowlęcym zapominamy swoje poprzednie wcielenie. Nasz dorobek umysłowy i duchowy pozostaje w nas i czeka na odkrycie. W mojej podświadomości zachowały się wiersze i poematy, które po raz pierwszy zostaną wydrukowane. Dedykuję je mojemu mężowi. On utwierdził mnie w przekonaniu, że ludzka działalność nie ulegnie nigdy zniszczeniu. Inaczej mówiąc, żyjąc, wpisujemy się w krajobraz, w jakim żyjemy. Człowiek doskonali się, poprawia swoje myślenie, wchodzi na coraz wyższy poziom. Odradza się coraz silniejszy i jego rozwój przysparza mu wiele blasku. Ma swoje dni wspaniałe i swoje pięć minut na scenie wszechświata.
Wierzę, że artyści, poeci i aktorzy mają w niebie swoje atelier, gdzie mogą dalej tworzyć, dlatego tak rzadko schodzą ponownie na Ziemię. Tu czują się niezrozumiani i nikomu niepotrzebni.
Tak trudno uwierzyć. Obok naszej przestrzeni żyją równocześnie widmowe duplikaty ludzi i zwierząt, żyją istoty świetliste, których ciało ludzkie zostało w tej przestrzeni przystosowane do energii. W naszej przestrzeni wszystko ma swoje odbicie w energii. Jesteśmy jak kryształ powtórzeni i zapisani setki razy, jakby im bardzo na nas zależało. Komu? Czy tylko naszym opiekunom? Czy naszemu Stwórcy? Dlaczego zapis naszego myślenia i naszych czynów jest tak ważny i potrzebny? Dlaczego żyjemy w świecie przestrzeni widzialnej zarezerwowanej dla istot ludzkich? Twój świat jest ograniczony Twoim poznaniem. Im więcej wiesz, tym więcej dostrzegasz i masz większe możliwości doskonalenia się, tym wyższy możesz osiągnąć poziom. Do każdej przestrzeni dostęp otwiera twoja świadomość. To ona jest tym cennym darem, dzięki niej przechodzisz na coraz to wyższe poziomy, przez nią możesz osiągnąć szczęście duchowe. Nie poprzestawaj na poziomie pierwszym zarezerwowanym dla najniższych instynktów. To tu uczysz się podstawowych zasad między wyborem zła i dobra. Ten poziom zarezerwowano dla istot, które wyróżniają się cechami pierwotnymi i prymitywnymi. Drugi
poziom przeznaczony jest dla istot, które doskonalą swoją osobowość. Nasz świat skonstruowany na materialnych przesłankach posiada duchowe pochodzenie. Pozyskanie wartości duchowych jest głównym jego celem oraz rozwój w kierunku ukazania tego podwójnego systemu fizyczno-duchowego. Wraz z rozwojem zanika agresja, prowadząca do posiadania, władzy nad innymi, skłonność do krzywdzenia innych. Rozwija się dążność do pomocy i dokonuje się w tobie przemiana. Wchodzisz na inny poziom, poziom godny człowieka.
Autorka


ISBN:83-88351-96-6

liczba stron:170

format:14.5x20.5 cm

oprawa:Miękka

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.


Sklep internetowy shopGold
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
W celu ulepszenia zawartości naszej strony internetowej oraz dostosowania jej do Państwa osobistych preferencji, wykorzystujemy pliki cookies przechowywane na Państwa urządzeniach. Kontrolę nad plikami cookies można uzyskać poprzez ustawienia przeglądarki internetowej.
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.
USTAWIENIA
ZAAKCEPTUJ TYLKO NIEZBĘDNE
ZGADZAM SIĘ