Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Anioły » Książki, karty, przepowiednie » Jak nawiązać kontakt z Aniołami
Kategorie
Kontakt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Producenci
Systemy płatności
  • PayU
  • Dotpay
  • komfortowe zakupy
  • szybkie zakupy
  • gwarancja zadowolenia
  • gwarancja trusted shops
0123
0
Jak nawiązać kontakt z Aniołami

Jak nawiązać kontakt z Aniołami

10 osób kupiło 10 produktów

Dostępność:niedostępny online - sprawdź w sklepie stacjonarnym

Koszt wysyłki:od 10.99 zł

Numer katalogowy:9788373771758

Kod EAN:9788373771758

Stan produktu:Nowy

Autor:Iwona Porożyńska

Cena: 29.60 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do Ulubionych

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)


Zazwyczaj wyobrażamy sobie anioły jako pucułowate dzieci ze skrzydełkami, zapominając, że anioły to potężne istoty, sprzymierzeńcy w walce z trudami dnia codziennego.
Nawiązanie bliskiego kontaktu i doświadczenie obecności wezwanego do siebie anioła, wymaga Twojego otwarcia na wszystko co ponadzmysłowe, mistyczne, spirytualne, boskie. Można to uczynić poprzez modlitwę lub medytacje, krok po kroku zagłębiając się w anielską krainę szczęśliwości.
Dzięki tej książce możesz nauczyć się, jak świadomie, bez lęku nawiązać kontakt z aniołami, dowiesz się również, o co prosić konkretnego anioła. Pomogą Ci one budować udane związki z innymi ludźmi, rozwiązywać problemy i odnosić sukcesy w życiu.
Pozwól się prowadzić i inspirować.

Spis treści:

Wprowadzenie 11
Medytacja - Fitness dla duszy i ciała 15
Aniołowie i sposób kontaktowania się z nimi
Anioł Stróż 17
Anioł Wiary 25
Anioł Modlitwy 31
Anioł Miłości 37
Anioł Przyjaźni 43
Anioł Szczęścia 49
Anioł Kreatywności i Inspiracji 55
Anioł Snów 61
Anioł Uzdrowienia 67
Anioł Gościnności 71
Anioł Nadziei 77
Anioł Pokoju 83
Anioł Dobra 89
Anioł Tolerancji 95
Anioł Mądrości 101
Anioł Przebaczenia 107
Anioł Ciszy 113
Anioł Intuicji 117
Anioł Cudów 123
Anioł Odwagi 129
Anioł Małżeństwa 135
Anioł Pracy 141
Anioł zachwytu 147
Anioł Rodziny 153
Anioł Humoru 159
Anioł Namiętności 165
Anioł Wolności 171
Anioł Zaufania 177
Anioł Optymizmu 183
Anioł Cierpliwości 189
Anioł Wdzięczności 195
Anioł Prawdy 201
Anioł Sumienia 207
Anioł Zgody 211
Anioł Pochwały 217
Anioł Siły 223
Anioł Piękna 227
Anioł Walki 233

Wykaz wierszy:
1. Anioł z nieba 17
2. Wierzę 25
3. Codzienna modlitwa 31
4. Bez miłości 37
5. Przyjaciel 43
6. Ucz się szczęścia 49
7. Talenty 55
8. W zaufaniu 61
9. Niepokój serca 67
10. W oczekiwaniu 71
11. Nadzieja serca 77
12. Spotkanie pokoju 83
13. Dobro 89
14. Realista 95
15. Nie jestem sama 101
16. Wybaczyć 107
17. Cisza 113
18. Naucz mnie Panie 117
19. Cuda 123
20. Prośba 129
21. Małżeńskie szczęście 135
22. Szanse 141
23. Zachwyt 147
24. Gwiazdki 153
25. Radość 159
26. Od serca 165
27. Podróż na ziemię 171
28. Magiczne źródło 177
29. Zaproszenie do tańca 183
30. Zmęczenie 189
31. Podziękowanie 195
32. Szukaj, a znajdziesz 201
33. Z czystym sumieniem 207
34. Na nic za późno 211
35. Doskonały 217
36. Na nowo 223
37. Peonie 227
38. W pogoni za szczęściem 233
Słowo kończące 237
Literatura 239

Fragment:

Anioł na ziemi

Chcę być aniołem u Jego boku,
bez skrzydeł i bez płaszcza białego,
ot tak, zwyczajnie, tak z doskoku,
posłańcem Pana naszego.

Serca głośno bijące uspokajam,
zmartwione wypełniam radością,
duszę rozdartą powoli ukajam,
otaczam moją miłością.

Twoje lęki odsuwam w cień,
odwagi tobie dodając,
piękny będzie następny dzień,
do niego się zbudzisz uśmiechając.


Jak wielu z nas łączy szczęście z posiadaniem pieniędzy, z wartościami materialnymi, z dobrobytem. Badacze szczęścia w wyniku światowych studiów dowiedli, że prawdziwe szczęście nie kryje się w dobrach materialnych, ani w koncie pełnym pieniędzy. Dobrobyt nie daje gwarancji na dobre samopoczucie. Szczęście to zdolność w pokonywaniu trudności i przeszkód, które powinniśmy rozumieć jako wyzwania losu. Dobrze, jeśli pokonujemy je własnymi siłami. Ludzie szczęśliwi nie porównują się z innymi, patrzą na siebie koncentrując się na tym, co im sprawia radość.
Dla szczęścia jesteśmy gotowi uczynić bardzo wiele. Zmieniając pracę myślimy, że nowa przyniesie więcej radości, zmieniając mieszkanie oczekujemy, że będziemy się w nim lepiej czuli, wyprowadzając się do innego miasta, chcemy zacząć wszystko od nowa, etc. Jedna z moich przyjaciółek czuła się w swoim czasie bardzo nieszczęśliwa, w myślach zaplanowała wyprowadzkę do innego miasta w nadziei wielkich pozytywnych zmian. Jak mylna była jej ocena. Jeśli wyjechałaby do innego miasta, zabrałaby ze sobą bagaż swoich starych problemów, które uczyniły ją nieszczęśliwą. Nic bardziej mylnego. Najpierw powinna osiągnąć wewnętrzny spokój, odzyskać utraconą równowagę, znaleźć szczęście w sobie samej. Zmiany w naszym życiu są bardzo ważne, ale jakże często - przez nas przeceniane. Trudno było mi namówić koleżankę do nawiązania kontaktu z Aniołem Szczęścia, ponieważ jest człowiekiem niewierzącym, zamkniętym na wszystko, co ponadzmysłowe i do tego bardzo upartym.
Ludzie, którzy mają interesującą pracę, miłych sąsiadów, kochającego partnera i udane dzieci, mogą również tęsknić za głębokimi momentami szczęścia. Poznając lepiej siebie samego, zrozumieją, co im brakuje do szczęścia. W Piśmie Świętym czytamy, że kto puka, temu będzie otwarte, a kto prosi, ten otrzyma. Pukaj więc do Anioła Szczęścia, proś go w krótkiej modlitwie o klucz do niego. Proś go, aby nauczył cię być szczęśliwym. Spoglądając w lustro albo patrząc na figurkę anioła, którą w domu powinieneś koniecznie posiadać, uśmiechnij się świadomie i celowo. Unoszenie kącików ust do uśmiechu jest bardzo dobrym ćwiczeniem i jak podkreślają trenerzy szczęścia, pomocnym w poprawie naszego humoru. Wykonuj je raz po raz, nawet jeśli nie masz szczególnych powodów do radości. Prawdziwy i szczery śmiech jest zawsze bardzo zdrowy, pracuje przy nim około 42 mięśni. Otwórz się na szczęście, walcz o nie, żyj obecną chwilą i staraj się uchwycić świadomie każdy przyjemny moment.
Szczęścia przeżyjesz w momencie, kiedy z przejęciem podziwiasz piękno natury, np. zachód słońca, kiedy trzymasz w ramionach kochaną osobę, etc. Wiele jest jego wariantów i wiele dróg prowadzi do niego, właściwie tyle, ilu ludzi na całym świecie. Każdy musi znaleźć swoją własną receptę!
Możesz doznać cudownego uczucia szczęścia, jeśli wykonujesz coś z wielką przyjemnością, zapominając o wszystkim wokół siebie, jeśli zatopisz się w tym, co robisz. Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy mojej koleżanki, która posiadła sztukę haftu i robiła to z wielką przyjemnością. Była szczęśliwa i zrelaksowana, trzymając w ręce materiał i igłę. Być może nie była w pełni świadoma swojego własnego szczęścia, co też się często zdarza. Jak wiele zależy od naszych oczekiwań, od tego, co sobie sami po szczęściu obiecujemy...
Ucz się szczęścia - mówi mój wiersz. Tak wiele zależy od ciebie samego: od tego, czy umiesz się zachwycić, czy jesteś pozytywnie nastawiony do życia i czy chętnie zakładasz przysłowiowe różowe okulary. To prawda, że optymiści żyją łatwiej, szczęśliwiej i nawet po ciężkich doznaniach losu nie zdejmują swoich okularów. Optymiści należą do ludzi otwartych, spontanicznych, często ludzi wielkiej wiary. Drugą grupę stanowią ci, którzy stale narzekają, to oni powinni wejść w kontakt z Aniołem Szczęścia, otworzyć się na jego wibracje, uśmiechnąć się do życia, spojrzeć na nie innymi oczami. Jeśli zaliczasz się do tej właśnie grupy, zapisz się od zaraz na swój osobisty kurs szczęścia. Stare buddyjskie powiedzonko mówi: Jeśli uczeń jest gotowy, to zjawia się nauczyciel.
Anioł Szczęścia będzie twoim nauczycielem, dzięki niemu uświadomisz sobie dar, którym obdarzyła cię natura - twoje zmysły. Wreszcie ujrzysz to, na co dotąd nie zwracałeś uwagi, choć przechodziłeś koło tego tyle razy. Poczujesz prawdziwy smak tego, co kosztujesz, usłyszysz dźwięki, przy których staną ci łzy w oczach. Wreszcie zaczniesz żyć świadomie i zaczniesz się cieszyć obecną chwilą. Nie pędź, nie szalej, znajdź sobie na wszystko czas. Być może będziesz musiał się lepiej zorganizować, wstać wcześniej - uwierz, że się opłaci. Nic tak nie wyniszcza i unieszczęśliwia, jak negatywny stres, a właśnie jego powinieneś unikać. Przy pomocy twojego Anioła nie przeoczysz własnego szczęścia, on zawsze szepnie ci coś do ucha i poprowadzi w odpowiednim kierunku. Jeśli przeżyjesz coś miłego, uśmiechnij się do siebie i podziękuj mu. Wzywaj go i myśl o nim jak najczęściej, to dla niego wyróżnienie, za które umie się dobrze zrewanżować.


Anioł Szczęścia

Ucz się szczęścia

Szczęścia nigdzie kupić się nie da,
szczęścia nikt nikomu nie sprzeda,
jego źródło płynie w tobie,
poznaj siebie samego i uwierz sobie.

Tak wiele od ciebie zależy,
o czym myślisz i w co wierzysz,
jakimi oczami na wszystko patrzysz
i czy piękno wokół ciebie coś znaczy.

Nie wzruszaj obojętnie ramionami,
nie idź przez świat z zamkniętymi oczami,
uszu nie zatykaj niepotrzebnie,
sama nie wiesz, ile tracisz bezwiednie.


Tak wielu z nas łączy szczęście z posiadaniem pieniędzy, z wartościami materialnymi, z dobrobytem. Badacze szczęścia w wyniku światowych studiów dowiedli, że prawdziwe szczęście nie kryje się w dobrach materialnych, ani w koncie pełnym pieniędzy. Dobrobyt nie daje gwarancji na dobre samopoczucie. Szczęście to zdolność w pokonywaniu trudności i przeszkód, które powinniśmy rozumieć jako wyzwania losu. Dobrze, jeśli pokonujemy je własnymi siłami. Ludzie szczęśliwi nie porównują się z innymi, patrzą na siebie koncentrując się na tym, co im sprawia radość.
Dla szczęścia jesteśmy gotowi uczynić bardzo wiele. Zmieniając pracę myślimy, że nowa przyniesie więcej radości, zmieniając mieszkanie oczekujemy, że będziemy się w nim lepiej czuli, wyprowadzając się do innego miasta, chcemy zacząć wszystko od nowa, etc. Jedna z moich przyjaciółek czuła się w swoim czasie bardzo nieszczęśliwa, w myślach zaplanowała wyprowadzkę do innego miasta w nadziei wielkich pozytywnych zmian. Jak mylna była jej ocena. Jeśli wyjechałaby do innego miasta, zabrałaby ze sobą bagaż swoich starych problemów, które uczyniły ją nieszczęśliwą. Nic bardziej mylnego. Najpierw powinna osiągnąć wewnętrzny spokój, odzyskać utraconą równowagę, znaleźć szczęście w sobie samej. Zmiany w naszym życiu są bardzo ważne, ale jakże często - przez nas przeceniane. Trudno było mi namówić koleżankę do nawiązania kontaktu z Aniołem Szczęścia, ponieważ jest człowiekiem niewierzącym, zamkniętym na wszystko, co ponadzmysłowe i do tego bardzo upartym.
Ludzie, którzy mają interesującą pracę, miłych sąsiadów, kochającego partnera i udane dzieci, mogą również tęsknić za głębokimi momentami szczęścia. Poznając lepiej siebie samego, zrozumieją, co im brakuje do szczęścia. W Piśmie Świętym czytamy, że kto puka, temu będzie otwarte, a kto prosi, ten otrzyma. Pukaj więc do Anioła Szczęścia, proś go w krótkiej modlitwie o klucz do niego. Proś go, aby nauczył cię być szczęśliwym. Spoglądając w lustro albo patrząc na figurkę anioła, którą w domu powinieneś koniecznie posiadać, uśmiechnij się świadomie i celowo. Unoszenie kącików ust do uśmiechu jest bardzo dobrym ćwiczeniem i jak podkreślają trenerzy szczęścia, pomocnym w poprawie naszego humoru. Wykonuj je raz po raz, nawet jeśli nie masz szczególnych powodów do radości. Prawdziwy i szczery śmiech jest zawsze bardzo zdrowy, pracuje przy nim około 42 mięśni. Otwórz się na szczęście, walcz o nie, żyj obecną chwilą i staraj się uchwycić świadomie każdy przyjemny moment.
Szczęścia przeżyjesz w momencie, kiedy z przejęciem podziwiasz piękno natury, np. zachód słońca, kiedy trzymasz w ramionach kochaną osobę, etc. Wiele jest jego wariantów i wiele dróg prowadzi do niego, właściwie tyle, ilu ludzi na całym świecie. Każdy musi znaleźć swoją własną receptę!
Możesz doznać cudownego uczucia szczęścia, jeśli wykonujesz coś z wielką przyjemnością, zapominając o wszystkim wokół siebie, jeśli zatopisz się w tym, co robisz. Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy mojej koleżanki, która posiadła sztukę haftu i robiła to z wielką przyjemnością. Była szczęśliwa i zrelaksowana, trzymając w ręce materiał i igłę. Być może nie była w pełni świadoma swojego własnego szczęścia, co też się często zdarza. Jak wiele zależy od naszych oczekiwań, od tego, co sobie sami po szczęściu obiecujemy...
Ucz się szczęścia - mówi mój wiersz. Tak wiele zależy od ciebie samego: od tego, czy umiesz się zachwycić, czy jesteś pozytywnie nastawiony do życia i czy chętnie zakładasz przysłowiowe różowe okulary. To prawda, że optymiści żyją łatwiej, szczęśliwiej i nawet po ciężkich doznaniach losu nie zdejmują swoich okularów. Optymiści należą do ludzi otwartych, spontanicznych, często ludzi wielkiej wiary. Drugą grupę stanowią ci, którzy stale narzekają, to oni powinni wejść w kontakt z Aniołem Szczęścia, otworzyć się na jego wibracje, uśmiechnąć się do życia, spojrzeć na nie innymi oczami. Jeśli zaliczasz się do tej właśnie grupy, zapisz się od zaraz na swój osobisty kurs szczęścia. Stare buddyjskie powiedzonko mówi: Jeśli uczeń jest gotowy, to zjawia się nauczyciel.
Anioł Szczęścia będzie twoim nauczycielem, dzięki niemu uświadomisz sobie dar, którym obdarzyła cię natura - twoje zmysły. Wreszcie ujrzysz to, na co dotąd nie zwracałeś uwagi, choć przechodziłeś koło tego tyle razy. Poczujesz prawdziwy smak tego, co kosztujesz, usłyszysz dźwięki, przy których staną ci łzy w oczach. Wreszcie zaczniesz żyć świadomie i zaczniesz się cieszyć obecną chwilą. Nie pędź, nie szalej, znajdź sobie na wszystko czas. Być może będziesz musiał się lepiej zorganizować, wstać wcześniej - uwierz, że się opłaci. Nic tak nie wyniszcza i unieszczęśliwia, jak negatywny stres, a właśnie jego powinieneś unikać. Przy pomocy twojego Anioła nie przeoczysz własnego szczęścia, on zawsze szepnie ci coś do ucha i poprowadzi w odpowiednim kierunku. Jeśli przeżyjesz coś miłego, uśmiechnij się do siebie i podziękuj mu. Wzywaj go i myśl o nim jak najczęściej, to dla niego wyróżnienie, za które umie się dobrze zrewanżować.


ISBN:83-7377-175-1

liczba stron:248

format:A5

oprawa:broszurowa

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.


Sklep internetowy shopGold
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
W celu ulepszenia zawartości naszej strony internetowej oraz dostosowania jej do Państwa osobistych preferencji, wykorzystujemy pliki cookies przechowywane na Państwa urządzeniach. Kontrolę nad plikami cookies można uzyskać poprzez ustawienia przeglądarki internetowej.
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.
USTAWIENIA
ZAAKCEPTUJ TYLKO NIEZBĘDNE
ZGADZAM SIĘ