Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Książki, Muzyka, Film » Rozwój duchowy » Praktyczne kroki rozwoju duchowego
Kategorie
Kontakt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Producenci
Systemy płatności
  • PayU
  • Dotpay
  • bezpieczne zakupy
  • komfortowe zakupy
  • szybkie zakupy
  • gwarancja zadowolenia
  • gwarancja trusted shops
01234
0
Praktyczne kroki rozwoju duchowego

Praktyczne kroki rozwoju duchowego

Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Dostępność:produkt dostępny

Koszt wysyłki:od 10.99 zł

Numer katalogowy:9788373772373

Kod EAN:9788373772373

Stan produktu:Nowy

Autor:Dantra Schmaus

Cena: 24.90 zł

Historia ceny

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (1)


- Czy przeżywasz każdy dzień świadomie?
- Czy masz pozytywne nastawienie do życia?
- Czy poświęcasz dostatecznie dużo czasu dla swoich potrzeb?
- Czy masz cele, do których dążysz?
Jeśli udało Ci się odpowiedzieć pozytywnie na większość znajdujących się u góry pytań, to na pewno jesteś na dobrej drodze. Sprawdź, w których punktach chciałbyś jeszcze coś poprawić i zajrzyj do książki.

Słowo Szambala wywiera magiczne działanie na każdego, kto znajduje się na drodze rozwoju duchowego. Jaką drogą iść, aby osiągnąć ten wysoki cel?
Autorka pokazuje, że podniesienie własnej świadomości jest najważniejsze na drodze ku światłu. Osiągnięcie tego celu możliwe jest poprzez poznanie tajemnic życia na Ziemi i zrozumienie, kim naprawdę jesteśmy.
Książka zawiera wiele wskazówek i przykładów, ułatwiających rozpoznanie własnego potencjału i wykorzystanie go do wzbogacenia życia.

Jest wiele dróg prowadzących do osiągnięcia osobistego szczęścia. Człowiek ma prawo do tego, aby być zdrowym, szczęśliwym i mieć powodzenie w życiu. Każdy człowiek posiada umiejętność realizowania swoich życzeń. Szczęśliwy człowiek łatwiej osiąga swoje cele.
Gotowość do pracy nad sobą może być pomocna, by zamienić swoje słabostki w mocne strony. Aby nasza praca była uwieńczona sukcesem, należy otworzyć swoje serce i skierować myśli na pokój, wdzięczność, pokorę i cierpliwość.
Szczęście nie zależy od tego, co dzieje się wokół Ciebie. Możesz odczuwać je w każdym momencie, gdy osiągniesz pokój ducha i umocnisz wiarę w siebie. Nie ma nikogo, kto mógłby podarować Ci szczęście lub uszczęśliwić Cię. Ty sam decydujesz, na co kierujesz uwagę w swoim życiu.

Dantra Schmaus prowadzi od wielu lat seminaria rozwoju duchowego. Jest Duchowym Przewodnikiem do Szambali - Spiritual Guide to Shambhala oraz konsultantką Feng Shui.
Wprowadzając w świat medytacji pomaga odkryć wewnętrzny potencjał i odnaleźć drogę ku światłu.

Spis treści:

O mnie 11
Wstęp 17
1. Złota Era 21
2. Co nas czeka w przyszłości 29
3. Sens życia 33
4. Znajdź swoje zadanie 41
5. Świat jest doskonały 45
6. Ważne kroki rozwoju duchowego 49
7. Stabilizacja energetyczna 51
8. Praca ze światłem 55
9. Pięć rytuałów tybetańskich 71
10. Wpływ kolorów na nasze życie 75
11. Prawa kosmiczne 83
12. Stwórz miejsce na medytację 95
13. Przygotowania do medytacji 97
14. Oczyszczanie ciała i umysłu 99
15. Oddanie 105
16. Dążenie do szczęścia 109
17. Zdrowie, choroba, uzdrowienie 115
18. Kochaj siebie i świat 121
19. Przekazywanie wiedzy duchowej 127
20. Uzdrawiające działanie natury 131
21. Przebaczenie sobie i innym 135
22. Strach, obawy, niepewność 139
23. Rozwiązując problemy zachowaj poczucie humoru 141
24. Świat aniołów pomaga 145
25. Błogosławienie żywności 153
26. Jak przezwyciężyć finansowe ograniczenia 155
27. Wartość człowieka nie zależy od zasobów jego kieszeni 161
28. Poczucie niedostatku jest iluzją 163
29. Jak powstaje nasza rzeczywistość 167
30. Myślenie i jego skutki 171
31. Dlaczego nasze marzenia nie zawsze się spełniają? 177
32. Odkrywanie wewnętrznego świata 183
33. Uwalnianie siebie od zależności 189
34. Uzdrawianie związków 193
35. Uwalnianie siebie od niepotrzebnych przyzwyczajeń 201
36. Wolność od ingerencji z zewnątrz 205
37. Uzdrawianie myśli i uczuć 209
38. Relacje międzyludzkie 213
39. Podniesienie poziomu własnych wibracji 219
40. Bądź w harmonii ze sobą i ze światem 225
41. Feng Shui - sztuka życia 227
42. Energetyczne oczyszczanie pomieszczeń 233
43. Miejsca mocy w mieszkaniu 235
44. Najważniejsze kroki 237
45. Szambala - miejsce najwyższego pokoju 239
46. Cytaty 243

Fragment:

Świat jest doskonały

Świat jest doskonały. Wiele osób reaguje na to stwierdzenie z oburzeniem. Jak można nazywać w taki sposób świat, który pełen jest nieszczęść, tragedii i trudności. Sposób, w jaki patrzymy na świat, zależy nie tylko od tego, co dotychczas przeżyliśmy, ale również od tego, na ile rozumiemy podstawy, na których on funkcjonuje. Czy go tak widzisz, zależy od tego, z jakiej perspektywy na niego patrzysz. Jeśli on nie jest jeszcze dla Ciebie doskonały, to możesz go w odpowiedni sposób dla siebie zmienić. Zmieniaj go jednak zaczynając od siebie.
Nie szukaj więc doskonałości, sprawiedliwości, miłości czy też pokoju na zewnątrz, szukaj ich najpierw w sobie. Każdego dnia możesz w ten sposób przyczynić się do tego, aby ten świat stał się lepszy i bardziej świetlisty.
Nie oceniaj świata zbyt surowo. Stworzony on został przez Ciebie i innych, którzy się tutaj znajdują. Jeśli myślisz, że nie masz z tym nic do czynienia, to na pewno się mylisz. Świat nie powstał przez przypadek. Pan Bóg stworzył świat - świat piękny i doskonały. Wszystko inne sam stworzyłeś wspólnie z innymi, którzy zdecydowali się tego doświadczyć. Ludzie świadomie udali się w świat materii, aby doświadczać wszystkich aspektów życia. Chcieli oni poznać również tę drugą stronę medalu, to znaczy nie tylko tak zwane dobro, ale również zło, nie tylko miłość, ale i nienawiść.
Teraz, po długiej fazie poznawania ciemnych stron naszego życia, jesteśmy gotowi wrócić do punktu wyjściowego - do świata pełnego miłości, pokoju i sprawiedliwości. Analiza negatywnych zdarzeń nie zmieni nic na lepsze. Teraz masz okazję wnieść swój wkład i stworzyć świat, w którym będziesz czuł się dobrze.
Zaczynaj więc od siebie. Sprawdź, czy Twoje relacje z innymi są pełne pokoju. Sprawdź, czy żyjesz w zgodzie z naturą i z Twoim otoczeniem. Może jest ktoś w Twoim otoczeniu, kto czeka na Twoją pomoc.
Nie daj sobie wmówić, że Twoje szczęście zależy od tego, jacy politycy rządzą krajem. Polityka się zmienia - a jak sprawa wygląda z Tobą? Czy jesteś w stanie zmienić swoje zdanie o świecie. Czy krytykowałbyś go w ten sposób, gdybyś wiedział, że musisz go niedługo opuścić? Spróbuj docenić swoje szczęście, że masz możliwość doświadczyć w nim nie tylko sytuacji przyjemnych, ale i trudnych.
Zmień perspektywę, z której patrzysz na świat. Dojrzysz wtedy piękno natury i ludzi, których serca są pełne miłości. Tak - w tym samym świecie, w tym samym państwie, w tej samej głowie - wszystko istnieje jednocześnie. Nie jest prawdą, że świat jest pełen niesprawiedliwości. Tak - niesprawiedliwość też istnieje - ale tylko po to, abyś nauczył się zauważać również wszystko inne, co jest cenne i wrażliwe.
Nie pozwól więc, żeby uwaga Twoja kierowana była tylko na negatywne aspekty życia. Mamy wolny wybór i możemy kierować uwagę na to, co chcemy w naszym życiu osiągnąć. Kieruj swoją uwagę na pozytywne aspekty życia i wzmacniaj je przez swój wkład. Czym więcej czasu spędzisz w pozytywnych wibracjach, tym mniej czasu i przestrzeni zostanie na wszystko inne, co działa na Ciebie destruktywnie.
Jeśli kierujesz swoją uwagę na konflikty, wojny i niesprawiedliwość, to pozwalasz, aby niepokój rozprzestrzenił się w Tobie i Twoim życiu.
Jeśli zaś wzmacniasz w sobie swój wewnętrzny spokój, promieniuje on od Ciebie we wszystkie strony i rozjaśnia twarze innych ludzi - ludzi, którzy uświadamiają sobie, że od nas wszystkich zależy, jaki stworzymy sobie świat.
Człowiek jest istotą stworzoną na podobieństwo Boga, a Bóg jest doskonały. Człowiek żyje światłem i miłością.
Możesz obserwować inne strony, pełne nienawiści i niepokoju. Jest to druga strona medalu w naszym świecie polarnym. W świecie polarnym istnieją zawsze dwa bieguny tej samej rzeczy. Tam, gdzie jest światło, jest również ciemność, tam, gdzie jest miłość, jest również nienawiść, tam, gdzie jest piękno, możesz znaleźć również odpychające aspekty. Gdy nie ma smutku, nie możesz zaznać szczęścia. Człowiek wybrał tę drogę. Nie możemy poznać miłości, jeśli zawsze żyjemy w miłości.
Neale Donald Walsch, autor książki „Rozmowy z Bogiem” przedstawił w opowiadaniu dla dzieci - „Jestem światłością” - w piękny i ujmujący sposób drogę człowieka z Jedności do świata polarnego, do świata materii. W opowieści tej przedstawia on w uproszczony sposób proces wyjścia człowieka z Jedności z Bogiem.
Mała dusza, która rozmawia z Bogiem, wie, że jest światłością. Nie może to jednak zastąpić własnego doświadczenia. Znajdując się w świetle, którego stanowiła część, nie mogła się ona dostrzec. Zapragnęła więc poznać siebie. Dowiedziała się od Boga, że chcąc tego doświadczyć, musi odłączyć się od światła i pogrążyć się w ciemności. Tak więc oddaliła się ona od Jedności i zstąpiła do świata materii.
Wiedząc, że ludzie sami wybrali tę drogę, nie bój się ciemności. Zamiast tego - bądź światłem w ciemności. Kiedy otacza Cię ciemność, nie zapominaj, kim naprawdę jesteś.
W tej opowieści napisanej w formie bajki Walsch opisał w bardzo przystępny sposób, dlaczego świat urządzony jest tak a nie inaczej. Najważniejsze dla czytelnika jest jednak to, że wszystko może ulec zmianie, kiedy każdy przebudzi się do Boskiej prawdy. Walsch ujął to w następujący sposób: „Jesteś absolutną Boskością, która siebie doświadcza” - a to na pewno nie jest bajką! Sam możesz się o tym przekonać.


ISBN:83-7377-237-5

liczba stron:248

format:147 x 205 mm

oprawa:miękka

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Wciąż się zastanawiam, dlaczego moje marzenia przeważnie się nie spełniały. Już wiem. Po prostu za szybko odpuszczałam i to było moim błędem. Autorka mi to w przystępny sposób uświadomiła. Teraz wiem, że należy być bardziej cierpliwą i wytrwałą i w ten sposób dążyć do celu. To są niby rzeczy oczywiste, ale samej trudno to sobie uświadomić, dopiero druga strona może to zrobić skutecznie. I za to dziękuję autorce.


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu