Twój koszyk jest pusty ...
Kategorie
Kontakt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Producenci
Systemy płatności
  • PayU
  • Dotpay
  • komfortowe zakupy
  • szybkie zakupy
  • gwarancja zadowolenia
  • gwarancja trusted shops
0123
0
Runy dla Ciebie
4 osoby kupiły 4 produkty

Dostępność:niedostępny online - sprawdź w sklepie stacjonarnym

Koszt wysyłki:od 10.99 zł

Numer katalogowy:9788373770539

Kod EAN:9788373770539

Stan produktu:Nowy

Autor:Leszek Matela

Cena: 32.00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do Ulubionych

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

- talia kart w komplecie z książką

Książka ta w sposób przystępny dla każdego przedstawia różne praktyczne możliwości zastosowania wiedzy o runach oraz stanowi przejrzysty i zrozumiały dla wszystkich zbiór informacji na ich temat. Runy nie są systemem skomplikowanym i każdy, po lekturze tej książki, może łatwo nauczyć się używania ich na co dzień. „Runy dla ciebie” to unikalne kompedium wiedzy o wykorzystaniu run na co dzień.

Zapoznaj się z tą książką jeśli chcesz:
odkryć tajemnice znaków runicznych
wykorzystać dobroczynne oddziaływanie run jako promieniujących symboli
nauczyć sie używania run do prognozowania przyszłości
rozwijać intuicję i kontakt ze swoim wyższym „Ja”
wykorzystać runy do kształtowania własnego charakteru
nauczyć sie stosować gimnastykę runiczną dla zdrowia
poznać sekrety runicznych układów dłoni
dowiedzieć się o naukowych badaniach oddziaływania run
stosować runy do ochrony energetycznej
poznać podstawy numerologii runicznej

Spis treści:

Wstęp 11
Runy i ich pochodzenie 14
Alfabety runiczne 16
Oddziaływanie form, symboli i run pod lupą naukowców 20
Pionierskie badania naukowe 21
Jak sporządzić znaki runiczne? 31
Runy na kamykach 31
Runy na kawałkach drewna 33
Runiczne energetyzatory z drutu 35
Medytacja run 37
Mantry runiczne 37
Znaczenie poszczególnych run 41
Fehu 41
Uruz 43
Durisaz 44
Ansuz 45
Raido 46
Kaunan 47
Gebo 48
Wunjo 49
Hagal 50
Naudiz 51
Eisaz 52
Jeran 53
Iwaz 54
Perdo 55
Algiz 56
Sowelo 57
Teiwaz 58
Berkanan 59
Ehwaz 60
Mannaz 60
Laukaz 61
Ingwaz 62
Dagaz 63
Odala 64
Jak znaleźć odpowiednią runę? 66
Poszukiwania za pomocą wahadła 66
Test kinezjologiczny a wybór runy 71
Gimnastyka runiczna Wikingów 73
Pozycja runy sig 75
Pozycja runy ar 76
Pozycja runy fa 77
Pozycja runy ur 78
Pozycja runy kan 79
Pozycja runy is 80
Pozycja runy yr 81
Pozycja runy not 82
Pozycja runy dorn 83
Pozycja runy tyr 84
Pozycja runy man 85
Pozycja runy eh 86
Pozycja runy as 87
Pozycja runy laf 88
Pozycja runy rit 89
Pozycja runy bar 90
Pozycja runy hagal 91
Pozycja runy odil 92
Dodatkowe pozycje runiczne wg futharku starszego 94
Ansuz 94
Kaunan 95
Gebo 96
Wunjo 97
Perdo 98
Sowelo 99
Mannaz 100
Laukaz 101
Dagaz 102
Układy runiczne dłoni 103
Układ man 103
Układ tyr 104
Układ is 104
Układ hagaL 105
Układ as 106
Układ sig 106
Układ ur 107
Układ ar 107
Układ odil 107
Wybrane układy rąk wg futharku starszego 109
Układ ansuz 109
Układ gebo 109
Układ wunjo 110
Układ laukaz 110
Układ mannaz 111
Układ dagaz 111
Numerologia runiczna 112
Jedynka 113
Dwójka 114
Trójka 114
Czwórka 114
Piątka 115
Szóstka 115
Siódemka 115
Ósemka 116
Dziewiątka 116
Prognozowanie przyszłości i kształtowanie charakteru za pomocą run 117
Sposoby rozkładania run 119
Losowanie jednej runy 119
Losowanie trzech run 119
Osiem domów runicznych 120
Dwanaście domów runicznych 121
Krzyż runiczny 122
Interpretacja znaków runicznych 124
Fehu 125
Uruz 126
Durisaz 127
Ansuz 128
Raido 129
Kaunan 129
Gebo 130
Wunjo 131
Hagal 132
Naudiz 133
EISAZ 133
Jeran 134
Iwaz 135
Perdo 135
Algiz 136
Sowelo 137
teiwaz 138
Berkanan 138
Ehwaz 139
Mannaz 139
Laukaz 140
Ingwaz 141
Dagaz 142
Odala 142
Runa pusta 143
Zakończenie 144
Odnośniki internetowe 145
Alfabetyczny ndeks run futharku starszego z różnymi wersjami nazw 146
Alfabetyczny indeks run Wikingów 148
Bibliografia 149

Fragment:

UKŁADY RUNICZNE DŁONI

Poprzez układanie rąk w celu naśladowania znaków runicznych tworzymy rodzaj anten do rezonowania energii kosmicznych. Intonowanie odpowiednich dźwięków z nazwami run wprowadza energie do naszego ciała oraz wzmacnia ich oddziaływanie na organizm. Nazwy run należy intonować głośno, starając się, aby dźwięk wibrował jak najdłużej. Najlepiej niech głoski zabrzmią jak rodzaj śpiewu alikwotycznego. Układamy dłoń lub dłonie tak, aby utworzyć odpowiedni kształt runiczny. Robimy głęboki wdech, a następnie podczas powolnego wydechu intonujemy daną nazwę runy. Dźwięk winien brzmieć aż do wyczerpania powietrza w płucach. Najczęściej zaraz po wykonaniu ćwiczeń odczuwamy przypływ energii. W zależności od rodzaju ćwiczeń poczujemy się zrelaksowani, wyciszeni albo wręcz przeciwnie, pobudzeni. Wykonywanie nie tylko mudr, ale też run ręcznych jest ważnym czynnikiem uaktywniającym przepływ energii w organizmie. Oto jak wyglądają poszczególne runy ręczne:

UKŁAD MAN
Runiczny układ rąk MAN jest anteną dla korzystnych wibracji kosmicznych. Prawą dłoń z ułożonymi palcami jak pokazuje zdjęcie skierowujemy ku niebu. Lewą natomiast kładziemy na splocie słonecznym bądź chorym miejscu na naszym ciele. Oddychamy głęboko i miarowo. Intonujemy dźwięk: mmmaaaannnnn, mmmaaaannnn, mmmaaaannnnn. Zamykamy oczy. Staramy się ujrzeć oczami wyobraźni, jak z góry napływa poprzez rękę ożywcza energia w kolorze złotym. Rozprowadzamy ją po całym ciele, skierowując jej największe dawki do miejsc chorych i osłabionych.

UKŁAD TYR
Runiczny układ rąk TYR jest z kolei anteną dla korzystnych energii ziemskich. Używamy do tego palców prawej ręki. Układ palców jest identyczny jak przy chwycie MAN tylko rękę skierowujemy w dół ku ziemi zamiast do góry. Pogłębiamy oddech. Lewą rękę kładziemy na splocie słonecznym. Powtarzamy przeciągle: tyyyyrr, tyyyrr, tyyyrr. Wyobrażamy sobie, że wraz z wydechem usuwamy zmęczenie, stresy, słabości i choroby. Czarna, zużyta energia opuszcza wraz z wydechem nasze ciało i spływa do ziemi. Wraz z wdechem napływa zaś ożywcza i stymulująca energia przyrody. Daje nam moc, siłę i zdrowie. Możemy również skierować dłoń ułożoną w runę TYR na rośliny, od których możemy się doenergetyzować. Szczególnie dobrze do tego celu nadają się paprocie. To samo dotyczy niektórych drzew, jak np. brzóz czy dębów.

UKŁAD IS
Spośród runicznych układów dłoni do odprężenia i wyciszenia najbardziej nadaje się przedstawiony na zdjęciu układ IS. Wykonujemy go palcem wskazującym / lub wskazującym i środkowym/ prawej ręki. Wymienione palce pozostają rozprostowane, natomiast pozostałe zginamy. Układ IS to nie tylko runa ucznia zgłaszającego się do odpowiedzi czy salutującego żołnierza, ale przede wszystkim runa człowieka nauczającego, dającego wskazówki i pokazującego wyższe wartości. W czasie wykonywania układu IS lewą rękę kładziemy na splocie słonecznym bądź czole, a prawą z odpowiednio ukształtowanymi palcami skierowujemy ku niebu. Intonujemy przeciągle: iiiiiiiisssssss. Wyobrażamy sobie ogarniające nas uczucie siły i harmonii.

UKŁAD HAGAL
Z kolei układ ręczny runy HAGAL uchodzi za znakomite zabezpieczenie przeciw atakom nieprzyjaznych osób. HAGAL przywraca też ogólną harmonię naszemu ciału i umysłowi. Układ tej runy wykonujemy przy rozprostowanych palcach obu rąk skierowanych ku górze. Obie dłonie stykają się odchylonymi na bok kciukami. Wznosimy je ku niebu zwracając się kolejno w cztery strony świata, intonując: haaaa - hagal - hagal - haaaa. Wyobrażamy siebie przy tym, iż jesteśmy otoczeni przez kryształ odbijający wszelkie złe wpływy wokół nas i przepuszczający do naszego bezpośredniego otoczenia wyłącznie korzystne wibracje, oddziaływania i myśli. Pozycja runiczna HAGAL łączy ze szczególną mocą nasz organizm z siłami kosmosu.

UKŁAD AS
Dla wzmocnienia naszej siły argumentacji i naszego wpływu na otoczenie używamy ręcznego układu runicznego AS. Unosimy prawą dłoń ku górze i dotykamy kciuka czubkami palców. Kciuk wraz z palcami powinien utworzyć koło. Intonujemy głośno: oooaaaaaassss. Powtarzamy kilkakrotnie.

UKŁAD SIG
Aby wzmocnić naszą wolę stosujemy układ runy SIG. W tym celu wznosimy lewą dłoń ku górze z rozprostowanymi palcami, tylko kciuk nachylony jest do góry pod kątem 45 stopni. Natomiast palce prawej dłoni wszystkie rozprostowujemy. Czubki palców dotykają wystającego kciuka lewej dłoni. Intonujemy: ssssiiiiiiig. Myślimy przy tym: niech stanie się nasza wola, niech spełni się nasze pragnienie.
Uwaga! Nie należy wzmacniać za pomocą układów runicznych pragnień mogących wyrządzić komuś krzywdę! Pamiętajmy, że natura jest sprawiedliwa i zła energia i tak powróci do nas nieoczekiwanie po jakimś czasie.

UKŁAD UR
Zmęczenie oddalimy z kolei za pomocą układu rąk UR. Układ wykonujemy obiema rękami. Kciuk tworzy wraz z palcami zwróconą ku ziemi literę U. W czasie ćwiczenia intonujemy: uuuuuuuurrrrrr. Wyobrażamy sobie przy tym, że przechodzi nam zmęczenie i nabieramy coraz więcej sił. Nasza pozycja staje się bardziej stabilna. Jesteśmy coraz bardziej skoncentrowani.

UKŁAD AR
Wyciągamy palec wskazujący skierowując go ku dołowi. Pozostałe palce stykamy z kciukiem. Intonujemy głoskę aaaaaarrrrr. Tego rodzaju runa ma mobilizować do czynu, zwiększać odporność, wyrabiać cierpliwość i odwagę.

UKŁAD ODIL
Palce obu dłoni łączymy w ten sposób, aby powstał kształt przypominający piramidę. Kciuki stykają się czubkami tworząc podstawę piramidy. Dzięki temu powstaje runa ręczna ODIL. W przeciwieństwie do pozostałych run jest to runa milczenia. Nie intonujemy żadnego dźwięku. Pozycja runiczna dłoni, naśladująca runę ODIL uspakaja, wycisza pracę różnych organów, w okolicy których trzymamy dłonie, a nawet uśmierza ból. Jeśli trzymamy dłonie tworzące ODIL na czole, oddziałujemy na głowę, w okolicy gardła wpływamy na gardło, serca na serce, brzucha na brzuch itd.

W miarę stosowania runicznych układów rąk poczujemy, które z nich będą dla nas najbardziej korzystne. Pojawi się efekt energetyzacyjny usprawniający pracę organizmu i poprawiający samopoczucie.
Pomocne też może okazać się studiowanie przebiegu linii na dłoni. Jak twierdzi niemiecki specjalista od chirologii R. Engelhardt na prawej ręce u mężczyzn, a na lewej ręce u kobiet znajduje się osobista runa każdego człowieka. Warto ją często poprzez układy rąk naśladować.ISBN:83-7377-053-4

liczba stron:160

format:A5

oprawa:miękka

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.


Zobacz nasze nowości

Sklep internetowy shopGold
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
W celu ulepszenia zawartości naszej strony internetowej oraz dostosowania jej do Państwa osobistych preferencji, wykorzystujemy pliki cookies przechowywane na Państwa urządzeniach. Kontrolę nad plikami cookies można uzyskać poprzez ustawienia przeglądarki internetowej.
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.
USTAWIENIA
ZAAKCEPTUJ TYLKO NIEZBĘDNE
ZGADZAM SIĘ